5.0SMDJ28A
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
5.0SMDJ28A
JLCPCB Part #
C3036257
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 110.1A 28V 34.4V 45.4V 5kW@10/1000us 5uA TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS