3D1X106KV1B0320370220EVT
MFR.Part #
3D1X106KV1B0320370220EVT
JLCPCB Part #
C3035957
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 900V ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS