SVZ1HM470E09E00RAXXX
MFR.Part #
SVZ1HM470E09E00RAXXX
JLCPCB Part #
C3032930
Package
SMD,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 47uF 50V 6.3mm 9mm ±20% SMD,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS