SVZ1AM471E09E00RAXXX
MFR.Part #
SVZ1AM471E09E00RAXXX
JLCPCB Part #
C3032929
Package
SMD,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 470uF 6.3mm 9mm ±20% SMD,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS