VHF100505HQ2N4BT
MFR.Part #
VHF100505HQ2N4BT
JLCPCB Part #
C3032806
Description
100mΩ 2.4nH 6GHz 800mA 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS