VHF100505HQ15NHT
MFR.Part #
VHF100505HQ15NHT
JLCPCB Part #
C3032800
Description
15nH 2.3GHz 400mA 500mΩ 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS