VHF100505HQ1N6BT
MFR.Part #
VHF100505HQ1N6BT
JLCPCB Part #
C3032799
Description
1.6nH 1A 6GHz 80mΩ 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS