VHF100505HQ3N0BT
MFR.Part #
VHF100505HQ3N0BT
JLCPCB Part #
C3032789
Description
120mΩ 3nH 6GHz 800mA 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS