CBG100505U360T
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- CBG100505U360T
- JLCPCB Part #
- C3032721
- Package
- 0402
- Description
- -55℃~+125℃ 1 200mΩ 300mA 36Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS