MMSZ5252BS
Extended
- Manufacturer
- Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
- MFR.Part #
- MMSZ5252BS
- JLCPCB Part #
- C3031850
- Package
- SOD-323
- Description
- -55℃~+150℃ 100nA 200mW 22.8V~25.2V 24V 33Ω Independent SOD-323 Zener Diodes ROHS