JMTK3004A
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
JMTK3004A
JLCPCB Part #
C3031547
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 2.5V 2.68nF 30V 30nC 330pF 6.5mΩ@4.5V 70W TO-252 MOSFETs ROHS