WJ15EDGKB-3.81-12P-14-00A
MFR.Part #
WJ15EDGKB-3.81-12P-14-00A
JLCPCB Part #
C3030100
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 12 12P 16~28 1x12P 3.81mm 300V 8A Green Male Plug Reverse Horizontal Termination Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS