WJ2EDGV-5.08-20P-14-00A
MFR.Part #
WJ2EDGV-5.08-20P-14-00A
JLCPCB Part #
C3029916
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x20P 20 20P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Open Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS