WJ2EDGK-5.08-17P-14-00A
MFR.Part #
WJ2EDGK-5.08-17P-14-00A
JLCPCB Part #
C3029912
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 14~28 17 17P 1x17P 2.5 300V 5.08mm Green Male Plug Screw Connection (M2.5) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS