FDCW2012-2-801TF
MFR.Part #
FDCW2012-2-801TF
JLCPCB Part #
C3029271
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 1Ω 2 300mA 50V 800Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS