FDCW2012-2-671TF
MFR.Part #
FDCW2012-2-671TF
JLCPCB Part #
C3029268
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 180mA 2 50V 600mΩ 670Ω@100MHz 0805 Common Mode Filters ROHS