SMAFJ90A
MFR.Part #
SMAFJ90A
JLCPCB Part #
C382931
Description
-55℃~+175℃ 111V 146V 1uA 2.7A@10/1000us 390pF 400W@10/1000us 90V TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS