SMAFJ58A
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMAFJ58A
JLCPCB Part #
C382911
Description
-55℃~+175℃ 1uA 390pF 4.3A@10/1000us 400W@10/1000us 58V 71.2V 93.6V TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS