SMAFJ20CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMAFJ20CA
JLCPCB Part #
C382896
Description
-55℃~+175℃ 12.3A@10/1000us 1uA 20V 24.5V 32.4V 390pF 400W@10/1000us TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS