LM2594M-3.3(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
LM2594M-3.3(UMW)
JLCPCB Part #
C3029048
Package
SOP-8
Description
-20℃~+85℃ 1 1.5A 150kHz 2mA 3.3V 4.5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No SOP-8 DC-DC Converters ROHS