MBR30200CT
Extended
Manufacturer
baocheng(Shandong Baocheng Elec)
MFR.Part #
MBR30200CT
JLCPCB Part #
C3025172
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100uA@200V 180A 200V 30A 950mV@15A TO-220 Schottky Diodes ROHS