VHF100505HR18JT
MFR.Part #
VHF100505HR18JT
JLCPCB Part #
C381848
Description
100mA 180nH 3.7Ω 500MHz 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS