MT52A103G3470F00250
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
MT52A103G3470F00250
JLCPCB Part #
C3020661
Package
Plugin,P=1.8mm
Description
-40℃~+125℃ 1.8mm 10kΩ 2.2mm 2mW/℃ 3950K 4000K 7s ±1% ±2% 插件,P=1.8mm NTC Thermistors ROHS