SMCM9070-102T
MFR.Part #
SMCM9070-102T
JLCPCB Part #
C381618
Package
SMD,9x7mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 13mΩ 1kΩ 2 4A 80V 80V SMD,9x7mm Common Mode Filters ROHS