SMCM7060-132T
MFR.Part #
SMCM7060-132T
JLCPCB Part #
C381616
Package
SMD,7x6mm
Description
-40℃~+125℃ 1.3kΩ 10MΩ 125V 2 2.5A 21mΩ 50V SMD,7x6mm Common Mode Filters ROHS