AACT453228R101
MFR.Part #
AACT453228R101
JLCPCB Part #
C3020400
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 100uH@100kHz 10MΩ 150mA 2 2Ω 5.8kΩ@10MHz 50V SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS