AACT322523R110
MFR.Part #
AACT322523R110
JLCPCB Part #
C3020392
Package
SMD
Description
-40℃~+125℃ 11uH@100kHz 2 300mA 400mΩ 550Ω@10MHz 80V SMD Common Mode Filters ROHS