STD35NF06L(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
STD35NF06L(UMW)
JLCPCB Part #
C3020378
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3nF 105W 105pF 12mΩ@10V、16mΩ@4.5V 300pF 35A 3V 44.5nC@10V 60V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS