STD10NF10L(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
STD10NF10L(UMW)
JLCPCB Part #
C3020375
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6V 100V 15A 19.2nC@10V 21pF 37pF 55W 632pF 95mΩ@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS