JCS10N65FC
Extended
Manufacturer
Jilin Sino-Microelectronics
MFR.Part #
JCS10N65FC
JLCPCB Part #
C3020073
Package
TO-220MF
Description
-55℃~+150℃ 1.66nF 10A 1Ω@10V 25pF 40W 4V 54nC@10V 650V TO-220MF MOSFETs ROHS