HBR10200S
MFR.Part #
HBR10200S
JLCPCB Part #
C3020062
Package
TO-220C
Description
1 Pair Common Cathode 10A 10uA@200V 125A 200V 930mV@5A TO-220C Schottky Diodes ROHS