MM1Z7V5BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM1Z7V5BW
JLCPCB Part #
C3019267
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 30Ω 500mW 500nA 7.35V~7.65V 7.5V SOD-123W Zener Diodes ROHS