C82683J2JD4R8LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
C82683J2JD4R8LC
JLCPCB Part #
C3018861
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 68nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS