C82563J3CE4R8LC
MFR.Part #
C82563J3CE4R8LC
JLCPCB Part #
C3018860
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 56nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS