C82563J3AD7R8LC
MFR.Part #
C82563J3AD7R8LC
JLCPCB Part #
C3018859
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 56nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS