C82151K3DD2R8LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
C82151K3DD2R8LC
JLCPCB Part #
C3018842
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 150pF 2kV ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS