741C083221JP
MFR.Part #
741C083221JP
JLCPCB Part #
C3012351
Package
0402x4
Description
220Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS