DK5V120R15SL
MFR.Part #
DK5V120R15SL
JLCPCB Part #
C3010417
Package
TO-252
Description
-40℃~+150℃ 120V 150kHz 15mΩ 30ns Built-in DCM、CCM、QR Flyback TO-252 Synchronous Rectifier Controllers ROHS