EKYA250ELL331MHB5D
MFR.Part #
EKYA250ELL331MHB5D
JLCPCB Part #
C3008476
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 11.5mm 25V 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS