NXA50V47M6.3*11 5.0TP
MFR.Part #
NXA50V47M6.3*11 5.0TP
JLCPCB Part #
C3002489
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2.5mm 300mΩ@100kHz 340mA@100kHz 47uF 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS