NXH50V22M5*11 2.5TP
MFR.Part #
NXH50V22M5*11 2.5TP
JLCPCB Part #
C3002477
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 195mA@100kHz 2.5mm 22uF 400mΩ@100kHz 50V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS