TLS450V560M30*50 V
MFR.Part #
TLS450V560M30*50 V
JLCPCB Part #
C3002468
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 50mm 560uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS