TLC315V1000M35*45 V
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
TLC315V1000M35*45 V
JLCPCB Part #
C3002427
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 1000uF 10mm 315V 35mm 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS