KMG50V10M5*11 2.5TP
MFR.Part #
KMG50V10M5*11 2.5TP
JLCPCB Part #
C3002414
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 11mm 2.5mm 50V 54mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS