NXB16V100M5*11 2.5TP
MFR.Part #
NXB16V100M5*11 2.5TP
JLCPCB Part #
C3002364
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 250mA@100kHz 300mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS