KMG25V470M10*12.5 5.0TP
MFR.Part #
KMG25V470M10*12.5 5.0TP
JLCPCB Part #
C3002295
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 471mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS