BXJ35V330M10*10 10TP
MFR.Part #
BXJ35V330M10*10 10TP
JLCPCB Part #
C3002292
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 330uF 35V 5000hrs@105℃ 80mΩ@100kHz 850mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS