SMAJ33CA
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
SMAJ33CA
JLCPCB Part #
C3001965
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1uA 33V 36.7V 400W 53.3V 7.5A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS