SMAJ12CA
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
SMAJ12CA
JLCPCB Part #
C3001959
Package
DO-214AC(SMA)
Description
12V 13.3V 19.9V 1uA 20.1A 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS