PESD3V3L1UB
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
PESD3V3L1UB
JLCPCB Part #
C3001945
Package
SOD-523
Description
1 100uA 11V 3.3V 34pF 4.5A@8/20us 45W@8/20us 5.6V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS